RedBull.com

Ekstrem Sporlar ve Eğlenceli Videolar Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 10.25 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Red Bull Media House GmbH
RedBull.com; Windows Phone işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinden ekstrem sporlar ile uğraşan sıra dışı insanlar hakkında haberleri almanıza ve çılgın videolar izlemenize imkan tanıyan keyifli bir Ekstrem Sporlar ve Eğlenceli Videolar Uygulamasıdı

RedBull.com; Windows Phone işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinden ekstrem sporlar ile uğraşan sıra dışı insanlar hakkında haberleri almanıza ve çılgın videolar izlemenize imkan tanıyan keyifli bir Ekstrem Sporlar ve Eğlenceli Videolar Uygulamasıdır.

Aksiyon sporları, müzik, oyun, kültür dünyalarında dudak uçuklatacak görüntüler, kaçırılmayacak spor klipleri, güncel haberler, makaleler, sahne arkasında olanlar ve sıradışı insanlardan oluşan muhteşem bir içeriğe sahip olan RedBull.com tamamen ücretsiz olarak Windows Phone kullanıcılarına sunuluyor.

Bunun yanı sıra Sebastian Vettel (F1), Ryan Sheckler (Skateboard / X Games), Danny McAskill (Trialbiking Street), Ryan Doyle (Freerunning) Travis Pastrana (Motocross), Kenan Sofuoğlu (Supersport), Ahmet Arslan (Dağ Koşusu), Yağız Avcı (Rally) gibi dünya starlarının en güncel haberlerini RedBull.com ile takip edebilirsiniz.

Uygulama içerisinde; Müzik, Motor Sporları, Top Sporları, Bisiklet ve dünya çapında en yeni Oyun haberleri yer alıyor. İlginizi çeken haberlere göz atabilir, ilgili videoları izleyebilir ve en beğendiğiniz içeriği favorilerinize ekleyerek sürekli yakından takip edebilirsiniz.

Ekstrem spor dallarını takip ediyor ve en güncel haberlerden anlık olarak haberdar olmak istiyorsanız RedBull.com uygulamasını kesinlikle denemelisiniz.

RedBull.com indir